TREK

MT 60 GIRLS


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek MT 60 GIRLS 2015

PROČ DĚTSKÁ KOLA TREK? 

LEHKÁ DĚTSKÁ KOLA ŘADY SUPERFLY PŘINÁŠÍ ÚPLNĚ NOVOU ÚROVEŇ DĚTSKÝCH KOL. KVALITNÍ KOMPONENTY A SKVĚLÁ GEOMETRIE PŘINESOU VAŠIM DĚTEM SKVĚLÉ ZÁŽITKY V SEDLE JEJICH NOVÉHO KOLA TREK. 

 

 

1. ZÁVODNÍ DĚTSKÁ KOL 
SUPERFLY je řadou závodních horských kol. Pro sezónu 2014 TREK přináší kompletně přepracovanou řadu hliníkových dětských kol 20" a 24". Tato kola jsou tak skvělá, že si jméno SUPERFLY bezezbytku zaslouží. 

2. SUPERLEHKÝ RÁM 
Lehké hliníkové rámy ze slitiny Alpha Aluminium jsou lehké, tuhé a skvěle zpracované. Nezapomíná se ani na dokonalý design, který je u dětských kol neméně důležitý. 

3. KVALITNÍ KOMPONENTY 
O vlastnostech kola rozhoduje z největší části rám, jeho geometrie a zpracování. Velmi důležité jsou ale také kvalitní komponenty. TREK se u dětských kol zaměřil na každý detail. Vůbec poprvé také nabízí závodní dětské kolo s kotoučovými brzdami. 

4. SPECIÁLNÍ DĚTSKÉ DETAILY 
Dětská kola TREK jsou vybavena speciálními detaily, které ještě zvyšují užitnou hodnotu Vašeho nového dětského kola TREK a zajistí, že kolo může s Vaším dítětem postupně „dorůstat“. Od možnosti postupně zvyšovat výšku řidítek a sedla až po speciální detail v podobě dvou závitů v klice, které umožňují prodloužit kliku s tím, jak roste Vaše dítě.

 


SPECIFIKACE
Rám 20" Dialed frame size, Alpha Silver Aluminum
Vidlice Dialed suspension, 35mm travel
Velikost 20" Dialed frame size
Kola 20" 32-hole aluminum
Pláště Bontrager XR1, 20×1.85"
Řazení Shimano Tourney, 6 speed twist
Přehazovačka Shimano Tourney TX35
Kliky Dialed adjustable length 120mm – 140mm, 32T
Pedály Dialed 24" size, platform
Sedlo Dialed 20" size, padded
Sedlovka Steel
Řidítka Dialed Steel, 40mm rise
Představec Dialed, 25 degree
Hlavové složení Adjustable ball bearing
Brzdy Alloy linear-pull brakes, Dialed alloy levers
Gripy Dialed, Kraton

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz