TREK

Rail 9.9


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek Rail 9.9 2020

Rail 9.9 je horské elektrokolo s dlouhým zdvihem, jež nabízí jedinečný výkon na trailech. Lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola nabízí parádní odpružení RockShox, nejnovější prvky bezdrátového elektronického pohonu a nejlepší pohon e-MTB na trhu. Hravě drží krok s enduro jezdci. Jenže je vždycky předhoní při výšlapech a pěkně si to s nimi rozdá na většině rovinek.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte nesmírně schopné karbonové elektrokolo s dlouhým zdvihem a chcete jen to nejlepší. Od svého stroje požadujete bezdrátové elektronické komponenty, špičkové odpružení a výkonný systém Bosch, díky němuž v mžiku vyletíte výšlapy.

Získáte toto vybavení
Lehký a odolný hlavní rám z karbonu OCLV pro horská kola se slitinovými vzpěrami, v němž je zcela usazena 625Wh baterie pro elegantní vzhled a ochranu na trailu, 160mm vidlice RockShox Lyrik Ultimate s tlumičem 2 RC2, 150mm zadní zdvih s tlumičem RockShox Deluxe RT3 a tlumením RE:aktiv s Thru Shaft značky Trek, výkonný nový typ 250W motoru Bosch Performance Line CX, který pomáhá udržovat rychlost až 25 km/h, a ovladač Kiox. Pohon 1×12 SRAM X01 Eagle AXS, teleskopická sedlovka RockShox Reverb AXS, 4pístkové brzdy Shimano XT, karbonová řídítka a 29palcová karbonová kola Bontrager Line 30 s plášti Bontrager SE5 Team Issue.

Na závěr
Rail 9.9 je osazen špičkovými výkonnými díly. Nejnovější bezdrátové elektronické díly, nejlepší enduro vidlice RockShox, nejvýkonnější baterie Bosch a celobarevný ovladač. Lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola je osazen řadou karbonových dílů včetně kol a kliky.

Proč si je zamilujete

  • Nový a naprosto parádní motor Bosch je menší, lehčí a výkonnější. Při šlapání je mnohem přirozenější. A když ho nepoužíváte, nepociťujete téměř žádný odpor.
  • Plně barevné ovládání Kiox zobrazuje informace o jízdě, umožňuje spojení s dalšími zařízeními s Bluetooth a má zabudovaný systém ochrany proti krádeži.
  • Tlumič RE:aktiv s Thru Shaft je rychlejší než běžné tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
  • Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a jeho obsluha je snadná. Baterie je zcela skrytá v rámu, kde je chráněna, a lze ji snadno vyjmout bez použití nářadí. Současně umožňuje nainstalovat košík na vodu.
  • Řazení SRAM X01 Eagle AXS je chytré, hladké a zcela bezdrátové.

Funkce

Nový Bosch Performance Line CX
Zbrusu nový motor Bosch Performance Line CX je lehčí, menší a tišší než předchozí modely. Navíc svižněji reaguje a s kolem více splývá. Kromě toho je i účinnější, takže na jedno nabití baterie dojedete dál. Chytrý režim eMTB automaticky přizpůsobuje dopomoc podle terénu. Jakmile ho nastavíte, můžete na něj hned zapomenout a jízdu si už jen užívat, protože vám bude energii přesně dávkovat.

Vyjímatelná integrovaná baterie
RIB je jednodílná baterie s krytem a vestavěným madlem, kterou lze vyjmout a opět nainstalovat do rámu snadno a bez nářadí. Jedná se o nejpohodlnější způsob vyjmutí baterie za účelem převozu či nabití nebo kvůli bezpečnosti.

 


SPECIFIKACE
Rám Hlavní rám z karbonu OCLV pro horská kola, slitinové vzpěry, vyjímatelná integrovaná baterie (RIB), kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek Control Freak, hořčíkový kolébkový spoj, ochrana Motor Armor, Mino Link, ABP, Boost148, 12mm pevná osa, zdvih 150 mm.
Vidlice RockShox Lyrik Ultimate, pružina DebonAir, tlumení Charger 2 RC2, optimalizováno pro e-MTB, kónický sloupek, offset 42 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 160 mm.
Zadní odpružení : RockShox Deluxe RT3, pružina DebonAir, RE: aktiv s tlumičem Thru Shaft, 230×57,5 mm.
Kola Bontrager Line Carbon 30, umožňují použití bezdušových plášťů, 6 děr, přední Boost110, zadní Boost148.
Pláště Bontrager SE5 Team Issue, umožňující použití bezdušových plášťů, bočnice Core Strength, aramidová patka, 60 tpi, 29 × 2,60 palce.
Řazení SRAM Eagle AXS, bezdrátové, 12rychlostní.
Přehazovačka SRAM X01 Eagle AXS
Klika E*thirteen E*spec Race, karbon, 34 zubů.
Kazeta SRAM PG-1230 Eagle, 11–50, 12 rychlostí
Pedals VP-536, nylonová platforma
Sedlo Bontrager Arvada, austenitové ližiny, šířka 138 mm.
Sedlovka RockShox Reverb AXS, bezdrátová, 31,6 mm.
Řidítka Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 27,5 mm.
Představec Bontrager Line Pro, 35 mm, Knock Block, 0 stupňů.
Gripy Bontrager XR Trail Comp, zámek Lock-On
Hlavové složení Integrovaná ochrana Knock Block, zapouzdřené ložisko, horní 1–1/8 palce, spodní 1,5 palce.
Brzdy 4pístková hydraulická kotoučová verze Shimano XT M8120, 180mm kotouč.
Baterie Bosch PowerTube, 625 Wh
Ovladač Bosch Kiox s ochranou proti krádeži
Motor Nový Bosch Performance Line CX, 250 W, 75 Nm, hořčíková konstrukce, max. podpora šlapání do 25 km/h.

TABULKA VELIKOSTÍ VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz