TREK

Powerfly 5


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek Powerfly 5 2017

PROČ POWERFLY+?

Elektrokola Powerfly+ přichází vybavena kvalitním systémem Bosch a jsou určena pro všechny, kteří se chtějí věnovat cyklistice, ale z určitých důvodů hledají způsob, jak si udělat cyklistiku o něco jednodušší. Ať už je to z důvodu zdravotního stavu nebo nedostatečné formy, s elektrokolem Powerfly+ si cyklistiku užijete a dostanete se třeba i na místa, která vám dříve byla zapovězena.

ZVÝŠENÁ KAPACITA BATERIE

Vybrané modely elektrokol TREK Powerfly+ mají nyní navíc zvýšenou kapacitu baterie. Pokud se na svém elektrokole vydáváte na dlouhé cesty, případně zdoláváte náročnější stoupání, bude pro vás Powerfly+ se zvýšenou kapacitou baterie skvělou volbou.

VÝKONNÝ RIDE+ POHON BOSCH

Jezdec stále šlape do pedálů, ale výkonný elektromotor se systémem Bosch poskytuje asistenci až do rychlosti  25 km/h. Díky tomu se kolo snadno rozjíždí a především při jízdě do kopce nebo proti větru ušetří mnoho Vašich sil. Ovládací jednotka na řidítkách umožňuje měnit 4 jednotlivé režimy a zobrazuje i nabití baterie a dojezdovou vzdálenost.

100% HORSKÉ KOLO

Hliníkový rám se skvělou geometrií a kvalitními komponenty umožňuje pohodlnou a nerušenou jízdu prakticky v každém terénu. Díky asistovanému pohonu se s e-bikem dostanete na místa, která byla ještě nedávno nedostupná. Volba komponentů s důrazem na 100% funkčnost zajistí, že se na elektrokola Powerfly+ můžete vždy spolehnout.

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ A ŠPIČKOVÁ KVALITA

Kvalitní zpracování a volba nejlepších dostupných komponentů dělá z elektrokol TREK Powerfly+ jedny z nejlepších a nejkvalitnějších kol na trhu. Značka Bosch, která navrhla tento systém, je světovým průkopníkem v oblasti asistovaného pohonu kol a je pověstná svou prvotřídní kvalitou. Elektrokola Powerfly mají váhový limit jezdce až 120 kg.


SPECIFIKACE
Rám  Alpha Platinum Aluminum, E2 tapered head tube, internal derailleur routing, Balanced Geometry
Vidlice  RockShox Recon Silver, coil spring, preload, TurnKey lockout, E2 tapered steerer, G2 Geometry w/51mm offset, 100mm travel
Kola  Shimano TX-505 front hub; Shimano M3050 centerlock rear hub; Bontrager XR850 36-hole 28mm wide double-walled rims
Přední náboj  Shimano TX-505
Zadní náboj  Shimano M3050 centerlock
Ráfky  Bontrager XR850 36-hole 28mm wide double-walled
Pláště  Bontrager XR3, 29×2.30"
Řazení  Shimano Altus M370, 9 speed
Přehazovačka  Shimano Alivio M430
Kliky  RIDE+ aluminum 15T w/chainguard
Kazeta  Shimano HG200, 11–34, 9 speed
Sedlo  Bontrager Evoke 1.5
Sedlovka  Bontrager SSR, 2-bolt head, 31.6mm, 12mm offset
Řidítka  Bontrager alloy, 31.8mm, 15mm rise
Představec  Bontrager alloy, 31.8mm, 7mm rise, Blendr compatible
Hlavové složení  Integrated, cartridge bearing, sealed, 1–1/8" top, 1.5" bottom
Brzdy  Shimano M315 hydraulic disc, 180mm rotors
Baterie  Bosch Powerpack Performance 400 downtube
Ovladač  Bosch Intuvia Performance
Motor  Bosch Performance CX
Hmotnost  17.5" – 22.50 kg / 49.60 lbs
Kapacita baterie 36 V, 13,80 Ah, 500 Wh  

VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz