AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.
AKTUÁLNĚ: servis kol, eshop a prodej náhradních dílů funguje bez omezení.

Specialized

Roubaix Pro silniční plášť


999 Kč

700x25/28C
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Specialized Roubaix Pro silniční plášť

Roubaix jsou výkonnostní pláště pro jezdce, kteří se pohybují na hladkých silnicích, ale občas také po polních cestách. Roubaix se skvěle hodí pro všechny cyklisty, kteří chtějí ultimátní výkon, přitom ale nabízejí dostatečný komfort – ten zajišťuje unikátní technologie složení, vhod přijdou i ochranné prvky. 23 mm široké pláště skvěle zatáčejí. 25 mm široké pláště se postarají o pohodlnější jízdu a tedy i menší únavu. Hladká centrální část zabezpečuje nízký valivý odpor, postranní lamely zajišťují dobrou přilnavost na různých površích. Tato pneumatika zcela mění pravidla hry.

  • Casing: Endurant 120 TPI
  • Bead: Foldable
  • Center Compound: 70a / Shoulder Compound: 60a
  • Flat Protection: Endurant Casing and BlackBelt
  • 700×23/25; psi 115–125; approx. weight 260g

O ZNAČCE

Firma Specialized byla založena v Americe roku 1974 Mikem Sinyardem. O 7 let později vyrábí své první horské kolo Stumpjumper, které mělo velký úspěch u široké veřejnosti. V roce 1982 se firma stěhuje ze svých původních malých skladových prostorů v San Jose do nových prostorů v Morgan Hill. V následujicích letech vytvořil Specialized velmi úspěšný závodní tým.
V průběhu dalších let Specialized stále vylepšoval a zdokonaloval svoji výrobu – např. jako první vyrobil metal-matrix ráfek, který byl veřejnosti představen v roce 1990. Specialized „rozjel“ velkou reklamní kampaň v Kanadě a v Evropě, kde začal prodávat. 
Během roku 1998 vydal Specialized několik pozoruhodných produktů – včetně prvního cenově dostupného horského kola Stumpjumper Epic.
Firma Specialized díky svým velkým zkušenostem přišla na trh s několika převratnými technologiemi, mezi které patří na příklad systém Body geometry (BG), který vznikl za spolupráce s vědci a lékaři. Body Geometry je patentovaná technologie navržená tak, aby při zvyšované výkonnosti sportovce (cyklisty) se zachovávalo pohodlí a snižovala se únava pohybového aparátu.

Specialized Body Geometry:
Technologie bot zde
Technologie helem zde
Technologie rukavic zde
Technologie sedel zde


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:KURsport.cz