Kellys

Vanity 30POPIS

Kellys Vanity 30 2022

 

 

 

Prodlužte si záruku na rám Kellys o 5 let

Stačí jen zaregistrovat své nové kolo do 60 dnů od zakoupení a získáte tak zdarma 5-letou záruku na rám kola. Registraci provedete zde.


SPECIFIKACE
RÁM KELLYS KLC 29 – Lady Sport Geometry
VELIKOST RÁMU M / L
VIDLICE SR SUNTOUR XCE28 (29), 100mm, coil spring
HLAV.SLOŽENÍ semi-integrated
STŘED.SLOŽENÍ cartridge (122mm)
KLIKY SHIMANO TY301 (42×34×24T) – length 175mm
ŘAZENÍ SHIMANO ST-EF510–8 EZ-fire Plus
PŘESMYKAČ SHIMANO TY700 (34.9mm)
MĚNIČ SHIMANO TX800 (direct mount)
POČET PŘEVODŮ 24
KAZETOVÉ PASTORKY SHIMANO CS-HG200–8 (12–32T)
ŘETĚZ KMC Z8 (108 links)
BRZDY C-STAR CX7 Mechanical Disc
BRZDOVÉ KOTOUČE 160mm front / 160mm rear
BRZDOVÉ PÁKY SHIMANO ST-EF510–8 EZ-fire Plus
NÁBOJE KLS Firework Disc (32 holes)
RÁFKY KLS Draft Disc 622×21 (32 holes)
VÝPLET KOLA steel
PLÁŠTĚ IMPAC Ridgepac 54–622 (29×2.10)
PŘEDSTAVEC KLS Active – diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 8° / length 75mm (M), 90mm (L)
ŘÍDÍTKA KLS Active RiseBar – diam 31.8mm / rise 18mm / width 620mm (M), 660mm (L)
RUKOJETE KLS Advancer
SEDLOVKA KLS Active – diam 30.9mm / length 350mm (M), 400mm (L)
SEDLO KLS Ebony Women
PEDÁLY alloy

V návaznosti na výrobce si vyhrazujeme právo změny specifikace a ceny bez udání důvodu. Obrázky jsou pouze orientační.


O ZNAČCE

25 let vášne

Uplynulo už 25 let od doby kdy mladí a ambiciózní cyklisti bratři Divincovi, založili vlastní společnost na výrobu kol pod názvem Kellys. Dvacet pět let naplněných upřímnou vášní k cyklistice, vynikajícími nápady, náročnými projekty a tvrdou prací umožnili společnosti Kellys vyvinout se a stát se skutečným výrobcem kol.

Historie bratrů Divincových dokazuje, že jen maximální soustředění a nadšení pro svěřené úlohy vedou k úspěchu. Už od začátku věřili v to, co dělali, věřili a rozuměli své úloze, svému poslání. Právě proto v Kellys věříme v naše poslání a víme, že každé kolo Kellys má poslání – poslání, které se naplní ve vašem životě.

Začátky
Všechno to začalo v roce 1991, kdy se bratři Petr a Braňo Divincovi plní energie, vizionářští nadšenci s vášní pro cyklistiku rozhodli vybudovat skutečnou výrobu kol. Začátky byly opravdu skromné, začali s půjčovnou kol, později prodávali kola na městském trhu. Hodiny tvrdé práce, kilometry na kole a pocit jedinečné mise – to všechno umožnilo nové společnosti rychle se vyvíjet a stát se na Slovensku známou značkou. Od začátku jim trvalo jen dva roky, aby dosáhli obratu 30 tisíc prodaných kol. Rozvoj společnosti umožnil implementaci dalších ambiciózních projektů bratrů Divincových. V následujícíh letech otevřeli montážní závod na Slovensku a značka Kellys se stala dobře známou i na zahraniční trzích v Polsku a v Česku. V roce 2000 vzniklo první kolo navrhnuté výlučně vývojovým oddělením Kellys – jeden z největších snů Petra a Braňa se konečně vyplnil. V současnosti nabízí Kellys více než 150 modelů a vyváží kola do 35 států na celém světě, značka si získává uznání a je stále populárnější.


Mise pokračuje
Historie společnosti Kellys ukazuje, že na vznik skutečného výrobce kol je potřebná skutečná a odhodlaná vášeň ke kolům. Je to jediný způsob jak dělat ty nejlepší kola, která splňují potřeby skutečných cyklistů, dokonale tak naplňují poslání, na které byla kola určena. Věříme v naše poslání, právě proto věříme, že každé kolo Kellys má svoje vlastní poslání. Náš zákazník v nás věří také – dokazují to milióny kol Kellys prodaných na celém světě.

Každé kolo má vlastní poslání
Při jízdě na kole Kellys cítíte 25 let pozoruhodné historie, inovativního designu, čisté cyklistické vášně a skutečného odhodlání. Známe svoje poslání. Teď je čas, abyste si zvolili to svoje, vyberte si své nové kolo Kellys k 25. výročí založení společnosti. 

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz