Specialized

Dissident přilba


L XL
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Specialized Dis­sident přilba

Specificky vyvinuto pro jezdce, kteří chtějí posouvat své limity, skákat větší skoky a jezdit rychleji a rychleji. Dissident je nejlehčí, nejlépe odvětraná a technicky nejpropracovanější karbonová integrální přilba na trhu.

  • Splňuje jednu nebo více z následujících bezpečnostních norem pro cyklistické helmy: CPSC, SNELL B-95, CE a ASTM 1952 (standard pro sjezdové helmy)
  • Nejpokročilejší DH helma jaká kdy byla navrhnuta
  • Zkonstruována aby chránila jezdce Světového poháru a gravity jezdce – ASTM DH
  • Nejlehčí kostra Carbon Matrix – cílová váha 1000g
  • Větrání 4th Dimension
  • Kompatibilní se systémem helem EJECT
  • Kompatibilní s chráničem Leatt brace
  • Kompatibilní s mikrofony

O ZNAČCE

Firma Specialized byla založena v Americe roku 1974 Mikem Sinyardem. O 7 let později vyrábí své první horské kolo Stumpjumper, které mělo velký úspěch u široké veřejnosti. V roce 1982 se firma stěhuje ze svých původních malých skladových prostorů v San Jose do nových prostorů v Morgan Hill. V následujicích letech vytvořil Specialized velmi úspěšný závodní tým.
V průběhu dalších let Specialized stále vylepšoval a zdokonaloval svoji výrobu – např. jako první vyrobil metal-matrix ráfek, který byl veřejnosti představen v roce 1990. Specialized „rozjel“ velkou reklamní kampaň v Kanadě a v Evropě, kde začal prodávat. 
Během roku 1998 vydal Specialized několik pozoruhodných produktů – včetně prvního cenově dostupného horského kola Stumpjumper Epic.
Firma Specialized díky svým velkým zkušenostem přišla na trh s několika převratnými technologiemi, mezi které patří na příklad systém Body geometry (BG), který vznikl za spolupráce s vědci a lékaři. Body Geometry je patentovaná technologie navržená tak, aby při zvyšované výkonnosti sportovce (cyklisty) se zachovávalo pohodlí a snižovala se únava pohybového aparátu.

Specialized Body Geometry:
Technologie bot zde
Technologie helem zde
Technologie rukavic zde
Technologie sedel zde


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:

Související produktyPřihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz