Specialized

Fast Trak Control 29


Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

V současné době nelze tento produkt koupit.

dostupnost
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Specialized Fast Trak Control 29"

Firma Specialized připravila pro vás pláště Fast Trak. Nepoužívali pouze zpětnou vazbu závodních jezdců, zkušenosti a znalosti, ale každý výstupek na plášti podrobili pečlivé studii pomocí analýzy FE. Výsledkem je odolnější vzorek, lepší vedení směru a nízká hmotnost. Obutí využívá technologie Adaptive Tread pro XC závodníky.

  • Kostra pláště: 420/D1 pro o 15% větší odolnost proti proříznutí
  • Patka: Skládací
  • Butylem obalená patka = 2Bliss Ready
  • Směs: 60a
  • 29" x 2.0; psi 35–65; přibližná váha 630g
  • 29" x 2.2; psi 35–65; přibližná váha 650g

 

Technologie:

2Bliss Ready
Pláště 2Bliss Ready Vám poskytnou maximum všestrannosti – můžete je použít spolu s těsnicím roztokem pro špičkové výkony na trailech nebo jednoduše s duší.

Hardpack
Plášť vhodný pro zpevněný povrch.

Adaptive Tread
Specialized je jediným výrobcem cyklistických plášťů, který používá nejmodernější technologii Finite Element Analysis (FEA), převzatou z automobilového průmyslu. Ta umožňuje navrhovat a následně testovat tvary jednotlivých prvků vzorku, aby přesně odpovídaly svému účelu. U MTB plášťů je použita technologie FEA k návrhu podoby vzorku a následně jsou na něj aplikovány virtuální síly, aby bylo viděno, jak reaguje. Takto se může optimalizovat tvar a rozmístění jednotlivých výstupků s ohledem na účel použití daného pláště. Díky technologii FEA je možné „naprogramovat“ vlastnosti pláště dříve, než započne jeho testování v terénu.

Armadillo
Nejúčinnější ochrana proti defektu určená pro pláště s předpokladem velkého počtu ujetých kilometrů. Tkaná nylonová výztuž tvoří přídavnou vrstvu aramidového pásu, což dohromady zaručuje vysokou odolnost proti defektům. Naopak drátěná patka zaručuje jisté usazení pláště v ráfku a zároveň redukuje výslednou cenu.

Grid UST
Hledáte lehké UST pláště? Bezdušová varianta Grid UST je dostupná napříč všemi MTB modely a nabízí vysokou odolnost bez potřeby použití těsnícího tmelu. Řešení Grid pomáhá snížit hmotnost v porovnání s klasickými UST plášti, aniž by utrpěla odolnost bočnic nebo běhounu.


O ZNAČCE

Firma Specialized byla založena v Americe roku 1974 Mikem Sinyardem. O 7 let později vyrábí své první horské kolo Stumpjumper, které mělo velký úspěch u široké veřejnosti. V roce 1982 se firma stěhuje ze svých původních malých skladových prostorů v San Jose do nových prostorů v Morgan Hill. V následujicích letech vytvořil Specialized velmi úspěšný závodní tým.
V průběhu dalších let Specialized stále vylepšoval a zdokonaloval svoji výrobu – např. jako první vyrobil metal-matrix ráfek, který byl veřejnosti představen v roce 1990. Specialized „rozjel“ velkou reklamní kampaň v Kanadě a v Evropě, kde začal prodávat. 
Během roku 1998 vydal Specialized několik pozoruhodných produktů – včetně prvního cenově dostupného horského kola Stumpjumper Epic.
Firma Specialized díky svým velkým zkušenostem přišla na trh s několika převratnými technologiemi, mezi které patří na příklad systém Body geometry (BG), který vznikl za spolupráce s vědci a lékaři. Body Geometry je patentovaná technologie navržená tak, aby při zvyšované výkonnosti sportovce (cyklisty) se zachovávalo pohodlí a snižovala se únava pohybového aparátu.

Specialized Body Geometry:
Technologie bot zde
Technologie helem zde
Technologie rukavic zde
Technologie sedel zde


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz