Specialized

Storm Control 26


999 Kč

26X2.0
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

SPECIFIKACE

Pláště Specialized Storm Control 2Bliss

Storm jsou pláště vhodné pro jízdu za mokra a v těžkých podmínkách. Pro cyklisty, kteří se nebojí nových výzev. Měkká gumová směs, která přilne k mokrým kořenům a kamenům, a velké, dobře rozprostřené výstupky – tyto pláště jsou přilnavé i v místech, ve kterých by většina cyklistů na jízdu ani nepomyslela. Konfigurace 2Bliss znamená, že pláště mohou být použity s duší nebo těsnícím gelem
 

  • Pro jízdu na rozdílných terénech během jedné jízdy je k dispozici verze 2,0
  • 420/D1 zvyšuje odolnost proti proražení a proříznutí
  • Patní výztuha: Aramid
  • Směs ve střední části: 65a
  • Směs na krajích: 55a
  • konfigurace
  • PSI: 35–65

 


O ZNAČCE

Firma Specialized byla založena v Americe roku 1974 Mikem Sinyardem. O 7 let později vyrábí své první horské kolo Stumpjumper, které mělo velký úspěch u široké veřejnosti. V roce 1982 se firma stěhuje ze svých původních malých skladových prostorů v San Jose do nových prostorů v Morgan Hill. V následujicích letech vytvořil Specialized velmi úspěšný závodní tým.
V průběhu dalších let Specialized stále vylepšoval a zdokonaloval svoji výrobu – např. jako první vyrobil metal-matrix ráfek, který byl veřejnosti představen v roce 1990. Specialized „rozjel“ velkou reklamní kampaň v Kanadě a v Evropě, kde začal prodávat. 
Během roku 1998 vydal Specialized několik pozoruhodných produktů – včetně prvního cenově dostupného horského kola Stumpjumper Epic.
Firma Specialized díky svým velkým zkušenostem přišla na trh s několika převratnými technologiemi, mezi které patří na příklad systém Body geometry (BG), který vznikl za spolupráce s vědci a lékaři. Body Geometry je patentovaná technologie navržená tak, aby při zvyšované výkonnosti sportovce (cyklisty) se zachovávalo pohodlí a snižovala se únava pohybového aparátu.

Specialized Body Geometry:
Technologie bot zde
Technologie helem zde
Technologie rukavic zde
Technologie sedel zde


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz