Specialized Storm Control 26 (028-0772)

Dostupnost zboží můžete ověřit pomocí kontaktního formuláře.

Pláště Specialized Storm Control 2Bliss

Storm jsou pláště vhodné pro jízdu za mokra a v těžkých podmínkách. Pro cyklisty, kteří se nebojí nových výzev. Měkká gumová směs, která přilne k mokrým kořenům a kamenům, a velké, dobře rozprostřené výstupky – tyto pláště jsou přilnavé i v místech, ve kterých by většina cyklistů na jízdu ani nepomyslela. Konfigurace 2Bliss znamená, že pláště mohou být použity s duší nebo těsnícím gelem
 

  • Pro jízdu na rozdílných terénech během jedné jízdy je k dispozici verze 2,0
  • 420/D1 zvyšuje odolnost proti proražení a proříznutí
  • Patní výztuha: Aramid
  • Směs ve střední části: 65a
  • Směs na krajích: 55a
  • konfigurace
  • PSI: 35–65

 

Firma Specialized byla založena v Americe roku 1974 Mikem Sinyardem. O 7 let později vyrábí své první horské kolo Stumpjumper, které mělo velký úspěch u široké veřejnosti. V roce 1982 se firma stěhuje ze svých původních malých skladových prostorů v San Jose do nových prostorů v Morgan Hill. V následujicích letech vytvořil Specialized velmi úspěšný závodní tým.
V průběhu dalších let Specialized stále vylepšoval a zdokonaloval svoji výrobu – např. jako první vyrobil metal-matrix ráfek, který byl veřejnosti představen v roce 1990. Specialized „rozjel“ velkou reklamní kampaň v Kanadě a v Evropě, kde začal prodávat. 
Během roku 1998 vydal Specialized několik pozoruhodných produktů – včetně prvního cenově dostupného horského kola Stumpjumper Epic.
Firma Specialized díky svým velkým zkušenostem přišla na trh s několika převratnými technologiemi, mezi které patří na příklad systém Body geometry (BG), který vznikl za spolupráce s vědci a lékaři. Body Geometry je patentovaná technologie navržená tak, aby při zvyšované výkonnosti sportovce (cyklisty) se zachovávalo pohodlí a snižovala se únava pohybového aparátu.

Specialized Body Geometry:
Technologie bot zde
Technologie helem zde
Technologie rukavic zde
Technologie sedel zde

Všechna kola odesíláme vždy smontovaná a seřízená Máme více jak 30ti letou praxi se servisem jízdních kol.
Potřebujete poradit?
Zavolejte nám na 730 893 678
Jsme pro Vás na telefonu Pondělí - Pátek od 9 do 17 hodin.
KURsport.cz