TREK

Émonda ALR rámový set


47 50 52 54 56 58 60 62 64
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.
Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře.

POPIS

Trek Émonda ALR rámový set

Rámový set Émonda ALR se vyznačuje vzhledem a výkonem karbonových modelů, ale cenově odpovídá levnějším slitinovým variantám. Tvarované trubky a technologie nenápadných svarů Invisible Weld činí z tohoto hliníkového silničního rámu ideální výchozí model se skvělými parametry za rozumnou cenu.

Je pro vás vhodné, pokud…

Stavíte silniční kolo pro klubové jízdy či závody a chcete špičkový hliníkový rám, který se elegantním vzhledem a ovladatelností vyrovná karbonovým modelům.

Získáte toto vybavení

Lehký rám z hliníku Alpha řady 300 s tvarovanými trubkami, technologie nenápadných svarů Invisible Weld a vnitřní vedení lanek. Zahrnuje karbonovou vidlici Émonda SL s karbonovým sloupkem a hlavové složení. K použití s ráfkovými brzdami pro přímou montáž.

Na závěr

Vzhled a jízdní vlastnosti karbonového kola za cenu toho hliníkového. Vzhledem a výkonem dokáže slitina úspěšně konkurovat karbonu. Rámový set Émonda ALR je cenově dostupný a jeho parametry jsou srovnatelné s mnohem dražšími karbonovými variantami.

 Proč si je zamilujete

  1. Rychle zvládá stoupání, skvěle řeže zatáčky a sjezdy dává s jistotou.
  2. Osvědčená geometrie H2 přináší jízdní vlastnosti, které nacházíme u mnohem dražších karbonových kol.
  3. Díky vnitřnímu vedení je životnost lanek delší a kolo má elegantnější vzhled.
  4. Modely z řady Émonda jsou lehké a rychlé a vztahuje se na ně neomezená záruka.

SPECIFIKACE
Rám Velmi lehký hliník Alpha řady 300, technologie nenápadných svarů Invisible Weld, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek Control Freak, kompatibilní s DuoTrap S, ráfkové brzdy pro přímou montáž, rychloupínák 130 × 5 mm., 86,5 mm PressFit závitované středové složení
Vidlice Celokarbonová Émonda SL, kónický karbonový sloupek, brzdy pro přímou montáž, karbonové patky, rychloupínák 5 × 100 mm.
Velikost rámu H2
Maximální velikost pláště 26 mm
Hlavové složení Integrované FSA, zapouzdřené ložisko, 1–1/8palcové horní, 1,5palcové dolní.
Hmotnost 56 ‒ 1,75 kg
Hmotnostní limit Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 125 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu).

TABULKA VELIKOSTÍ VIDEO

O ZNAČCE

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin (USA). Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.

Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. V sezóně 2011 došlo ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol nabízí své modely v TREK Gary Fisher Collection.

TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je doživotní záruka na rám kola.

 


Dotaz na dostupnost

Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře:Přihlásit se

Zapomenuté heslo Registrovat se

Zadat zákaznickou kartu

Registrovat se
KURsport.cz